Rekrutacja 2020

Szanowni Państwo.

W związku z utrudnieniami wynikającymi z zagrożenia epidemiologicznego, rekrutacja do klas pierwszych, oddziałów zerowych i oddziałów przedszkolnych zostaje przedłużona do dn. 8 kwietnia 2020 r. włącznie.

Karty zapisów można pobierać ze strony internetowej szkoły www.sp4gryfice.pl

Wypełnione i podpisane karty można przesłać drogą elektroniczną na adres sp4.gryfice@poczta.fm

Listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych zostaną zamieszczone na stronie internetowej szkoły w dniu 10 kwietnia, ok. godz. 12.00.

Potwierdzenie przez rodziców kandydatów woli przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia należy złożyć (również drogą e-mailową) w terminach od 10 kwietnia do 15 kwietnia włącznie.

Ostateczne listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych zostaną zamieszczone na stronie internetowej szkoły w dniu 16 kwietnia 2020 r. ok. godz. 12.00.

Postępowanie uzupełniające odbędzie się w dniach od 01 do 29 czerwca 2020 roku.