Święto Niepodległości

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 w Gryficach pamiętają o Narodowym Święcie Niepodległości. 9 listopada w Gryfickim Domu Kultury odbyła się szkolna akademia pt. Poznajmy przeszłość naszej ojczyzny, która była poświęcona Polsce, od wieków kochanej przez kolejne pokolenia, które dały nam wzór największego patriotyzmu.
Na scenie wystąpili uczniowie klasy 2b oraz uczniowie, którzy należą do szkolnego chóru. Dzieci wystąpiły z wielkim zaangażowaniem i odwagą, za co zostali wielokrotnie wynagrodzeni brawami przez publiczność. Cała społeczność szkolna zaśpiewała hymn państwowy w ramach ogólnopolskiej inicjatywy Niepodległa do hymnu.
Dziękujemy za obecność zaproszonych gości – burmistrza Gryfic Pana Andrzeja Szczygła, Rodziców oraz przyjaciół naszej szkoły.
To było piękne i wzruszające przedstawienie, które zapamiętamy na długo.
Szkolną akademię przygotowały panie – Natalia Dukiewicz oraz Renata Zborowska.

Natalia Dukiewicz