Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

4. września o godz. 9.00 na placu apelowym Szkoły Podstawowej nr 4 im. I Samodzielnej Warszawskiej Brygady Kawalerii w Gryficach zgromadziła się cała społeczność naszej szkoły, by uroczyście rozpocząć nowy rok szkolny 2023/2024. Zgromadzonych powitał pan dyrektor Jerzy Kołodziejczyk, który życzył wszystkim odwagi i wytrwałości wobec wyzwań czekających nas w nowym roku szkolnym.

Uroczystość zaszczycił swoją obecnością burmistrz Gryfic pan Andrzej Szczygieł, który życzył uczniom i nauczycielom wielu radości i sukcesów w pracy, a rodzicom dumy ze swoich pociech. Szczególnie serdecznie przywitani zostali uczniowie klas pierwszych, którzy zgodnie z tradycją złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły. Na zakończenie uroczystości nastąpiły pierwsze powakacyjne spotkania uczniów z wychowawcami.

Oby wszystkie życzenia się spełniły i rok szkolny 2023/2024 okazał się dla wszystkich pomyślny.

Natalia Dukiewicz