POMAGAMY UKRAINIE

„Miarą twojego człowieczeństwa jest wielkość twojej troski o drugiego człowieka” – Ks. Mieczysław Maliński

„Ludzie to anioły z jednym skrzydłem, dlatego aby się wznieść, musimy trzymać się razem” – Maria Konopnicka

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 4 w Gryficach, składa podziękowanie wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom oraz pozostałym Pracownikom Szkoły i Instytucjom, za zaangażowanie i bezinteresowną pomoc mieszkańcom Naszego sąsiedniego kraju, ogarniętego wojną. Zebrane produkty spożywcze, chemiczne, leki zostały przekazane bezpośrednio do Ukrainy.

Państwa zaangażowanie w zorganizowaną zbiórkę pozwala pokładać wiarę w zwycięstwo takich wartości, jak dobroć, braterstwo, wrażliwość, które są szczególnie ważne w dzisiejszych czasach.

Serdecznie dziękujemy Instytucjom, które z nami współpracowały: Fitnessfera, Sklep ABC, Intermarche, Apteka Arnika.