Ognisko integracyjne klasy 1B

Uczniowie klasy 1B wraz z wychowawcą i rodzicami wspólnie bawili się na ognisku zorganizowanym na terenie Nadleśnictwa w Gryficach. Dzieci pod czujnym okiem rodziców piekły smaczne kiełbaski przy ognisku, które jadły z apetytem. Wszyscy brali udział w zabawach integracyjnych. Były zabawy sportowe, tor przeszkód, zabawy z chustą animacyjną oraz przeciąganie liny, podczas której wszyscy się śmiali. Rodzice mieli okazję do bliższego poznania się i wspólnego udziału w zabawach. Zabawom i uśmiechom mogłoby nie być końca. Ten mile spędzony czas na pewno zostanie na długo w naszej pamięci.

Dziękujemy pracownikom Nadleśnictwa w Gryficach, a w szczególności panu leśniczemu Piotrowi Figurze za pomoc w zorganizowaniu ogniska.

Wychowawca klasy 1B
Natalia Dukiewicz