Jasełka w Centrum Opieki i Rehabilitacji „Leśna Polana” w Gryficach

Uczniowie klasy II A przygotowali przedstawienie bożonarodzeniowe Jasełka. Pod kierownictwem pani katechetki Danuty Radeckiej i wychowawczyni pani Mirosławy Najdowskiej dzieci przygotowywały się bardzo sumiennie. W dniu 22. grudnia 2018 roku uczniowie zaprezentowali się przed rodzicami podczas spotkania opłatkowego. Zebrani goście nagrodzili dzieci gromkimi owacjami.

Po powrocie do szkoły po przerwie świątecznej zaproszeni zostaliśmy do Centrum Opieki i Rehabilitacji „Leśna Polana” w Gryficach. W dniu 5. stycznia 2019 r. udaliśmy się, aby wystawić przygotowane przez nas Jasełka. Pani dyrektor Marta Bott-Olejnik złożyła nam podziękowania wręczyła słodycze oraz ogromny kosz słodyczy. Pensjonariusze podziękowali nam oklaskami.

Następnie w dniu 20. stycznia 2019 roku przedstawiliśmy Jasełka w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Gryficach podczas Mszy świętej o godzinie 12:30. Nagrodzono uczniów i nauczycieli gromkimi brawami. W imieniu Katolickiego Stowarzyszenie „Civitas Christiana” podziękowała nam pani Teresa Bzdurska wręczając nam słodycze.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że mogliśmy naszymi występami przybliżyć historię Bożego Narodzenia i dać innym ludziom tak wiele radości.

Danuta Radecka